THE ANKARA HOTEL

Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin İnşaat ortaklığında hayat bulan hızlı tren garı ve alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde yer alan The Ankara Hotel Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmıştır. Ankara'daki yeni keyif durağınız The Ankara Hotel; kompleks içerisinde bulunan Ankara’nın en yeni alışveriş merkezi ile misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunarken, endüstriyel bölgelere olan yakınlığı da sizler için büyük avantaj sağlar.

Yakın değil, iç içe

Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmış olan The Ankara Hotel, Hızlı Tren Garı ile aynı komplekste yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı özelliğin yanında; kompleks içerisinde bulunan Ankara’nın en yeni alışveriş merkezi misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunar.

Endüstriyel bölgelere olan yakınlığı da sizler için büyük avantaj sağlar. The Ankara Hotel bünyesinde toplam 134 oda 225 yatak kapasitesi bulunmaktadır.

 

The Ankara Hotel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, dünya standartlarında görkemli bir konuma sahip Yeni Ankara Tren Garında, geleneksel çarşı kültürüyle, yeni alışveriş trendlerini bir araya getiriyor. Dünyanın en iyi restoran ve barları beğeninize sunuluyor. Ekibimiz konuklarımıza benzersiz bir kişiye özel hizmet sunmaya hazır. Mükemmel konumuyla Ankara’nın tüm değerlerini en üst seviyeye taşıyor.

HİZMETLER

Laundry
Laundry servisimiz ile siz değerli misafirlerimize uzun seyahatlerinizde evinizden uzaktayken de ev rahatlığı yaşatıyoruz.

Oda Servisi
Eşsiz tatları sadece restaurantımızda  değil odanızda da 7/24 tadabilirsiniz.
Bunun için yapmanız gereken sadece restaurantımızı aramak. Tel:7405

Shuttle Service
Sizi güvenli bir şekilde havaalanından otelimize, otelimizden havaalanına tam zamanında ulaştırıyoruz.
Rezervasyon yaptırmak veya ayrıntılı bilgi almak için ön büro departmanımızla iletişime geçebilirsiniz.
Tel: 0312 508 10 10

Business Center
Lobby katında bulunan "Business Center"  de bilgisayar ve  yazıcı hizmetleri verilmektedir.