Rooms page

THE ANKARA HOTEL

KONAKLAMA

Konaklamaya Genel Bakış

Odalarımız ve genel alanlarımız şehir panoramasına hâkim olmanın avantajının yanı sıra Ankara denilince aklınıza gelebilecek tüm simgeleri ile çok yakın mesafededir. Şehrin tam göbeğinde bulunan, içinde Alişveriş Merkezi barındıran ve yüksek hizli tren gari ile de aynı yapı içersinde olup; diğer şehiriçi ulaşım noktalarının tam merkezindedir. 5 yıldızlı hizmeti ve donanımı yüksek alanları ile mükemmeli vaadediyor. Rahatlatıcı veya sessiz oda seçenekleriyle Ankara'nın en iyisi. Tüm odalarda safebox, ütü ve masası, kettle, ethernet bağlantısı ve universal priz gibi donanımlar bulunmaktadır.

room-1
room-1

Suıt Oda

Rahat bir çalışma ve yaşam alanı ile dinlenme alanlarını birbirinden ayıran iki odadan oluşmaktadır. Günümüz iş seyahatlerinin yorgunluğunu alacak ve sizi yeni güne en iyi şekilde hazırlayacak ayrı bir yatak odasına sahiptir. Yaşam alanlarındaki rahat kanepesi, 55” Led Tvsindeki 70'den fazla kanal seçeneği ile filmler, diziler izlerken en güzel şehir manzarası ile 24 saat oda Servisi sayesinde bir otel odasından farklı hissetmenizi sağlayacaktır. Odaların için de yer alan çalışma masası, kablolu ya da kablosuz internet erişimi sizi her an ofisinizdeymiş gibi çalışma ortamı yaratacak olup, fitness merkezimizle de günlük egzersizlerinize de devam edebileceksiniz.

room-2

Deluxe Oda

Odalarımızın her biri sicak ve keyifli bir ortama davet edecek şekilde düşünülmüş olup iyi bir uyku için özenle hazırlanmış yatakları günün stresi ve yorgunluğunu sizden alacak ve sizi yeni güne en güzel şekilde hazırlayacaktır. 49 inch televizyonunuz zengin çeşitli kanallarla, filmler, diziler ve belgesellerle de keyifli vakit geçirmenize yardımcı olacaktır. Odaların için de yer alan çalışma masası, telefonu, kablolu ya da kablosuz internet erişimi sizi her an ofisinizdeymiş gibi çalışma ortamı yaratacak olup, fitness merkezimizle de günlük idmanlarınızı aksatmadan programınıza devam edebileceksiniz.