Homepage 1

The Ankara Hotel

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Cengiz Holding, Limak Holding ve Kolin İnşaat ortaklığında hayat bulan hızlı tren garı ve alışveriş merkezi ile aynı kompleks içinde yer alan The Ankara Hotel Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmıştır. Ankaradaki yeni keyif durağınız The Ankara Hotel; kompleks içerisinde bulunan Ankara’nın en yeni alışveriş merkezi ile misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunarken, endüstriyel bölgelere olan yakınlığı da sizler için büyük avantaj sağlar.

Elçiliklere, bakanlıklara, fuar alanlarına, Congressium, Ankara Arena ‘ya, Arena Spor Kompleksine, hastanelere ve 19 Mayıs stadyumuna dakikalar içerisinde ulaşabilirsiniz. Esenboğa havalimanına sadece 25 km ve yarım saat uzaklıktadır.

story-1

 

Bizi Farklı Kılan Nedir

why-moon-1

En İyi Deneyim

Bölgenin tarihi zenginliğini yansıtan çağdaş tasarımlarıyla The Ankara Hotels sizlere atrium ya da şehir manzaralı 134 oda ve süitler sunuyor. 5 yıldızlı konaklama seçeneklerimizin tümünde kahve ve çay makinesinin yanı sıra ücretsiz kablosuz internet bağlantısı, çalışma masası, uydu kanallı LED TV, laptop büyüklüğünde elektronik kasa ve minibar bulunmaktadır.

why-moon-2

Geniş Odalar

Odalar'da, özenle düşünülmüş ayrıntılar ile konaklama konforunuzu artıracak geniş bir alan sizi bekliyor. Odaların rahatlatıcı mavi ve yeşil tonlardaki dekoru size sakinliği çağrıştıracak. Yaklaşık 45 metrekare alana sahip olan şehrin en geniş odaları, Atrium veya şehir manzaralı eşliğinde size keyifli ve unutulmaz anlar yaşatacak.

why-moon-3

Profesyonel Hizmet

The Ankara Hotel şehrin en önemli kesişme noktasında, çağdaş tasarımıyla, dünya standartlarında görkemli bir konuma sahip Yeni Ankara Tren Garında, geleneksel çarşı kültürüyle, yeni alışveriş trendlerini bir araya getiriyor. Dünyanın en iyi restoran ve barları beğeninize sunuluyor. Ekibimiz konuklarımıza benzersiz bir kişiye özel hizmet sunmaya hazır. Mükemmel konumuyla Ankara’nın tüm değerlerini en üst seviyeye taşıyor.

The Ankara Hotel

“Yakın değil, iç içe” Şehri çevreleyen anayolların tam kalbinde konumlanmış olan The Ankara Hotel, Hızlı Tren Garı ile aynı komplekste yer almaktadır. Bu ayrıcalıklı özelliğin yanında; kompleks içerisinde bulunan Ankara’nın en yeni alışveriş merkezi misafirlerimize sınırsız bir alışveriş keyfi sunar.

Endüstriyel bölgelere olan yakınlığı da sizler için büyük avantaj sağlar. The Ankara Hotel bünyesinde toplam 134 oda 225 yatak kapasitesi bulunmaktadır

Kadromuz

.

avatar-1

.

.

.

avatar-1

.

.

.

avatar-1

.

.

.

avatar-1

.

.

.

avatar-1

.

.

.

avatar-1

.

.